Dodajmo domišljiji sanje, razkošna krila in tvegajmo let :)

KazaloPortalPomoč pogostih vprašanjSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

Mediteransko gričevje

Go down 
AvtorSporočilo
Leassi
Admin
Admin

Female Prispevkov : 8330
Starost : 22
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

ObjavljaNaslov sporočila: Mediteransko gričevje   Ned 7 Feb 2010 - 17:20

Nizko gričevje, ki se razteza vse od ceste Lossarnach-Beleriand na jugu, pa še naprej od reke Arnach na severu. Na zahodu se dotika Lossarnacha, na vzhodu pa morja. Pravzaprav mu komaj lahko rečemo gričevje, saj je zares nizko in prehodno. Pokrajina je zelena in topla, naseljujejo pa jo predvsem živali, saj presenetljivo tu ni mest ali vsaj vasic. Le tu in tam stoji kakšna samotna kmetija.

Moč: 1
Spretnost: 2
Hitrost: 2
Inteligenca: 2
Spomin: 1
Motivacija: 1
Zbranost: 2
Iznajdljivost: 1
ORMV: 1
°~¤~°~¤~°

°~¤~°~¤~°
Nazaj na vrh Go down
http://forest-way.heavenforum.com
Eärédien
Vilinka
Vilinka

Female Prispevkov : 7018
Geslo : If you don't earn respect when you're alive, you don't deserve it when you're dead.
Registracija : 23/12/2008

Statistika
Status: Princesa
Denar: 56.300

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mediteransko gričevje   Ned 7 Feb 2010 - 20:14

Ea je hodila nekje na sredini kolone ob Luc. Najprej sta hodili v tišini in Ea se je medtem razgledovala po okolici. Ravno se se vzpeli na manjši grič, s katerega je bil lep pogled. Videla je, da je gričevje kar vveliko in ni blizu nobene vasi. V daljavi je zagledala neko samotno kmetijo, na drugi strani pa se ji je zdelo, da vidi morje. Pokrajina je bila zelo lepa. Bilo je nekaj dreves in veliko grmičevja. Ea se je spraševala, če bodo videli kakšno žival, saj je slišala, da jih je tukaj veliko.
Ko se je razgledala okoli se je spomnila, da bi se lahko kaj pogovarjali z Luc, vendar se ni mogla domisliti prave teme, zato ni rekla ničesar. Čez nekaj časa se je zatopila v misli. Zanima me, kdaj me bo Mery začela učiti. Upam, da se bom naučila mečevati in bolje streljati z lokom, saj mi to ne gre zelo dobro od rok. Najbolj pa se veselim učenja magije. Potem bom lahko pričarala karkoli. Pogledala je Keitha in mu rekla: "Si v redu?" Keith ji je odgovoril: "Žejen." Ea se je nasmehnila in mu dala nekaj vode iz čutare. Nato je spet začela razmišljati. Komaj čakam, da grem domov. Svojo palačo že prav pogrešam. Upam, da bosta lahko šli Mery in Luc z mano. Pa tudi Keith še nikoli ni bil tam.
Tako se je zatopila v razmišljanje o domu, da sploh ni gledala kje hodi, zato se je spotaknila in skoraj padla. Hitro je spet ujela ravnotežje in odšla naprej ter upala, da se ni preveč osramotila.
Ko so še nekaj časa tako hodili se je začela dolgočasiti in se odločila, da bo kaj vprašala Luc. "Kdaj misliš, da naju bo Mery začela učiti? Jaz upam, da čimprej, saj se tega zelo veselim," je dejala in se ji nasmehnila, nato pa spet pogledala v tla, da se ne bi še enkrat spotaknila.
Nazaj na vrh Go down
http://dragcave.net/user/E%E4r%E9dien
Luciane
Vilinka
Vilinka

Female Prispevkov : 1433
Geslo : *-~°Sanje lahko premikajo gore°~-*
Registracija : 11/11/2008

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 28.150

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mediteransko gričevje   Pon 8 Feb 2010 - 6:34

Hodila je približno na sredini kolone, zraven Ee. Nista se pogovarjali in Luc ni imela namena, da bi načela pogovor. Opazila je, da se je Ea popolnoma zatopila v svoje misli. Ni je nameravala motit pri njenih mislih. Nato pa se je Ea spotaknila, a kmalu je ulovila ravnotežje. Na vprašanje se ni odzvala takoj, temveč je malo pomislila. "Pomojem naju bo sproti učila, malo tudi med tem pohodom," se je nasmehnila Ei. "Lahko pa tudi vprašaš njo," je še dodala z močno prijaznim tonom glasu. Opazila je, da je Ea začela gledati v tla, verjetno zato, da bo videla kamenje in ne bo še enkrat padla, se je opomnila Luc. Ponovno sta hodili v tišini, ki je bila Luc všeč. Ni marala pretirano glasnih stvari zato je gledala ljudi in naravo okoli sebe. Misli so ji spotoma odplavale k njeni hiški na drevesu. Nasmehnila se je ob spominu na lesene stene in stvari v hiški. Ampak, če sem princesa bom morala v grad, jo je spreletelo. Pregnala je misli o hiški na drevesu, princesah in gradu. Zaenkrat se še ni nameravala izdati kot princesa. Najverjetneje pred koncem naloge sploh ne bo izdala tega, da je princesa. Potem pa... Morda.
Nazaj na vrh Go down
Eärédien
Vilinka
Vilinka

Female Prispevkov : 7018
Geslo : If you don't earn respect when you're alive, you don't deserve it when you're dead.
Registracija : 23/12/2008

Statistika
Status: Princesa
Denar: 56.300

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mediteransko gričevje   Pon 8 Feb 2010 - 10:31

Ea je poslušala, kaj je Lucy odgovorila, vendar ni rekla ničesar več. Zdelo se ji je, da vilinki ni do pogovora in zato je raje ostala tiho. Čez nekaj časa se je spomnila, da bi res lahko odšla vprašat Mery, kdaj se bodo začeli učiti, zato se je začela ozirati, da bi jo opazila. Zagledala jo je precej na začetku kolone. Rekla je: "Jaz grem do Mery." Nato se je prerinila med tistimi, ki so bili pred njo in kmalu prišla do svoje učiteljice. "Živjo," je dejala. "Zanimalo me je samo, kdaj se bomo začeli učiti. Mislila sem, da bi naju lahko tam kjer bomo počivali naučila kaj. Kupila sem si meč in lok, da bom lahko vadila," je vsa navdušena povedala. Upala je, da bo njej kaj bolj do pogovora kot Luc, saj se je Ea sicer dolgočasila in ni vedela, kaj naj počne.
Medtem ko je čakala, da ji Mery odgovori, se je malo ogledovala ljudi, ki so hodili zraven. Vsi so se je zdeli kar v redu, vendar se je spomnila, da ni še nikogar spoznala oziroma se z njim pogovarjala dlje časa. Obljubila si je, da bo potem, ko se bosta z Mery nehali pogovarjati, nagovorila koga.
Nazaj na vrh Go down
http://dragcave.net/user/E%E4r%E9dien
Vanessa Watson
Vilinka
Vilinka

Female Prispevkov : 56
Registracija : 19/01/2010

Statistika
Status: Berač
Denar: 8.200

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mediteransko gričevje   Pon 8 Feb 2010 - 12:34

Vanessa je hodila skoraj na koncu kolone in bila je sama. Ogledovala si je okolico in razmišljala. V glavi so se ji prepletale razne ideje. Včasih je pogledala druge kako se pogovarjajo in hodijo naprej. Ravno so se vzpenjali na grič, ustavila se je in se razgledala. Razled je bil prekrasen, na obraz se ji je prikradel nasmeh. Videla je da v bližini ni vasi ali mesta. Bila je samo velika kmetija ki je stala sredi grmičevja. Pri hoji se je večkrat dobro razledala vsaj je pričakovala da bo srečala kašno žival ker naj bi jih tukaj bilo veliko.
Vanessa je imela grlo popolnoma suho in je bila zelo žejna.Upam da pridemo čim prej do neke kmetije kjer bi nam lahko dali vodo je pomislila in z daljiši koraki pospešila hojo. Zatopljena je bila v misli zato jo žeja ni mučila tako zelo. Imela je veliko tem o kom je lahko razmišljala, najraje in najbolj pogosto je razmišljala o prihodnosti in ne preteklosti. Preteklost je raje postila za sabo. Po tiho si je želela da bi se ji kdo pridružil in bi se lahko pogovarjala z njim a sama ni upala k nikomu.
Nazaj na vrh Go down
Luciane
Vilinka
Vilinka

Female Prispevkov : 1433
Geslo : *-~°Sanje lahko premikajo gore°~-*
Registracija : 11/11/2008

Statistika
Status: Vojskovodja
Denar: 28.150

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mediteransko gričevje   Sre 10 Feb 2010 - 18:19

Ea je očitno opazila Lucyno nejevoljo do pogovora in odnehala. Lucy je hodila sama v sredini kolone in si ogledovala osebe okoli sebe. Škrate, čarovnike, viline in morda celo kakšne ljudi. Opazila je temnolaso vilinko proti koncu kolone, ki je izgledalo osamljeno. Stekla je do nje in pozdravila. "Hej, zdela si se mi sama pa sem prišla," je nedolžno rekla in svoje lase začela ovijati okoli prsta. Naveličala se je ovijanja in lase spela v figo. En pramen se je izmuznil in padel čez Lucyn obraz. Pustila mu je, da je ostal na svojem mestu, na njenem obrazu in ga samo nežno odpihovala iz svojega obraza. Ni vedela kako dolgo so hodili in se ni nameravla ubadati s tem, raje je hodila dalje in opazovala temnolaso vilinko.
Nazaj na vrh Go down
Vanessa Watson
Vilinka
Vilinka

Female Prispevkov : 56
Registracija : 19/01/2010

Statistika
Status: Berač
Denar: 8.200

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mediteransko gričevje   Pet 12 Feb 2010 - 16:04

Vanessa je pogledala dekle ki se ji je približevalo. "Živjo" jo je veselo pozdravila. "Si pa dobro opazovala" je rekla in se nasmehnila. "Jaz sem Vanessa in ti?" jo je vprašala med tem ko sta se premikali naprej. Opazovala je neznanko kako si je spela lase pri tem se je spomnila da bi si sama lahko tudi spela lase. Lase si je hitro spela v dolg čop. Z roko si je obrisala polt in se nasmehnila. Pogledla je svojo sogovorko in jo natančno preučila. Vilinka je je pomislila in jo prijazno gledala.
Nazaj na vrh Go down
Leassi
Admin
Admin

Female Prispevkov : 8330
Geslo : .•° No Mercy °•.
Registracija : 22/06/2008

Statistika
Status: Morilka
Denar: 116.620

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Mediteransko gričevje   Ned 7 Mar 2010 - 13:41

Po nekaj urah hoje ste v daljavi zagledali sivo obzidje mesta, za njim pa nebeško modro morje. Obet počitka vam je dal nov zagon, tako da ste hitro prišli v bližino mesta. Tam ste se ustavili in zakurili ogenj, da bi si skuhali kosilo. Vojskovodja Batres je medtem šel v mesto prositi za pomoč, vi pa ste poslali nekaj najboljših lovcev po kosilo. Res so se vrnili z bogatim plenom, k sta ga nato pripravili in pojedli. Proti koncu kosila se je vrnil tudi vaš voditelj, ki je sporočil, da je šlo v mestu kar dobro. Pospravili ste začasni tabor in siti nadaljevali pot proti severu. Hodili ste precej blizu obali, čeprav ne tik ob morju. Obala je bila tu namreč precej divja, s skalami nametanimi v popolnem neredu.
Čez nekaj ur ste prišli do reke Nicotanie, ki se je tu izlivala v morje. Delta je bila široka, mirna in nizka, zato ste jo brez težav prebredli. Pot ste nadaljevali proti severu, da bi do večera prehodili kaj največ. Tema vas je ujela v majhni dolinici nekoliko stran od morja, kjer ste si tudi odločili postaviti tabor in prenočiti.

((Trije od dvanajstih še pišete?! Hja, lenobe, treba se bo spravit pisat! Vanessa, Luc in Ea - super ste, krasno pišete, čestitam Smile
Nadaljujemo v temi Divje plaže. V postih opišite vse kar sem jaz v tej sodbi, iz svojega vidika. Nato napišite, kako ste prenočili. Ko boste vsaj trije napisali, da ste se zjutraj tudi zbudili, bom spet sodila.
Še enkrat prilagam zemljevid, če kaj ni jasno: http://illiweb.com/fa/pbucket.gif))

Moč: 1
Spretnost: 2
Hitrost: 2
Inteligenca: 2
Spomin: 1
Motivacija: 1
Zbranost: 2
Iznajdljivost: 1
ORMV: 1
°~¤~°~¤~°

°~¤~°~¤~°
Nazaj na vrh Go down